درباره ما

شرکت تعاونی تولیدی کشاورزی بهار عسل امیریه

شروع کار پرورش زنبور عسل مدیر شرکت ما، استاد عطااله باقرپور از سال 1366 میباشد که با تعداد چند کلنی زنبور عسل از طریق جهاد سازندگی شهرستان دامغان شروع به کار کرد. در سال 1382 موفق به تاسیس شرکت فوق گردید. و از ابتدای سال 1383 رسماً فعالیت شرکت را آغاز کرد و از سال 1384 با مشارکت یکی از استادان پرورش زنبور عسل کشور بنام آقای مسعود رضایی پرورش ملکه زنبور عسل که نیاز اصلی و اساسی زنبور داران کشور بوده و هست در این شرکت شروع و خیلی زود دانش فنی پرورش ملکه زنبور عسل در بین کارکنان شرکت فراگیر و با یک تیم خوب همراه با همکاری دانشگاه ساری واحد بابلسر که مدرک کارشناسی زنبور عسل را ارائه میکرد کار ادامه پیدا کرد. لازم به ذکر است که دوره های کارورزی دانشجویان دانشگاه فوق در این شرکت بوده است. و در مدت دو سال یعنی سال 1386 به رکورد تولید بیست و پنج هزار فروند ملکه دست یافت و به این ترتیب رشته اصلی و تخصصی شرکت ، پرورش ملکه شد و در کنار آن تولید ژل رویال و عسل نیز ادامه داشت.  تعداد کلنی های زنبور عسل این شرکت در سالهای 1384 لغایت اکنون بین دوهزار تا پنج هزار کلنی زنبور عسل بوده و بزرگترین شرکت پرورش ملکه زنبور عسل در ایران و خاورمیانه بوده است .

این شرکت دارای 5 فروشگاه عرضه مستقیم عسل و فرآورده های زنبور عسل می باشد. و به این ترتیب ضمن عرضه مستقیم عسل و فرآورده های زنبور عسل به عموم مردم؛ تلاش و کوشش مدیر شرکت در این راستا بوده که به مراجعه کنندگان علاقه مند در زمینه ی پرورش زنبور عسل و تولید فرآورده های آن و پرورش ملکه به صورت رایگان آموزش دهد.

ضمنا از سال 1384 تاکنون همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی و مرکز اصلاح نژاد کشور داشته و دارد. در سال 1394 اقدام به دریافت برند و لوگو محصولات خود کرده و اکنون علاوه بر 5 فروشگاه عرضه مستقیم و یک کارگاه بسته بندی، حداقل 50 نفر  محصولات این شرکت را در بین مصرف کنندگان پخش و ارائه میکنند و در بخش های مختلف 18 نفر پرسنل مشغول بکار هستند.بدیهی است شرکت بهار عسل بارها مورد تقدیر از طرف سازمان های مختلف قرار گرفته و به عنوان شرکت نمونه بارها انتخاب شده است. شرکت بهار عسل سعی بر این دارد که  محصولات با کیفیت شرکت را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهد.سعی ما بر این است که در این سایت مطالب مفید و کاربردی به روز  در زمینه ی تاثیر فرآورده های زنبور عسل بر سلامتی بدن انسان و روش های پرورش زنبور عسل به منظور تولید فرآورده های آن ارائه کنیم.

تولید فرآورده های شرکت در سال1401 شامل 20 هزار ملکه، 35 تن عسل، 80 کیلو ژل رویال، 30 کیلو بره موم و سایر فرآورده ها بوده است.

پیج اینستاگرام: companybaharasalaلوگو بهار عسل

واتساپ: 09371324696

جمیل: companybaharasal@gmail.com

 

دیدگاهتان را بنویسید